logo_wybadamy_biale

Wybierz kategorię badania

W poniższym formularzu możesz zapoznać ze stałą ofertą badań. Aby zamówić badanie, wystarczy zaznaczyć wybrane kafelki na dole, podać swoje dane oraz szczegółowe potrzeby, a następnie przesłać zgłoszenie. Od tego momentu skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby potwierdzić zamówienie.

Analiza 30-40 najpopularniejszych typów usług dla lokali komercyjnych zlokalizowanych w centrum miast. Nasze algorytmy nauczania maszynowego są w stanie przeanalizować około 800 centrów miast w Polsce w celu wyszukania najpopularniejszych usług w nich zlokalizowanych.

Szacowana cena: 500-800 zł netto
Analiza 30-40 najpopularniejszych typów usług pod kątem ich dostępności w wybranej lokalizacji, dla określonego promienia analizy. Nasza aplikacja porówna wybraną miejscowość z trzema innymi miejscowościami, podobnymi pod względem dostępności wybranych usług. Dla każdej usługi określi także odchylenie od średniej (mediany) w ujęciu procentowym.

Szacowana cena: 850-1400 zł netto
Nasza aplikacja sprawdzi, które z wybranych typów usług są najczęściej wyszukiwane w regionie.

Szacowana cena: 300-600 zł netto
Posiłkując się danymi przestrzennymi, nasza aplikacja sprawdzi, jakie usługi znajdują się w pobliżu Twojego lokalu w odległości do 1 km. Następnie zweryfikuje, które działalności pasowałyby najlepiej pod kątem istniejącego otoczenia okołobiznesowego.

Szacowana cena: 500-800 zł netto
Nasza aplikacja pozyska istotne dane, które mogą mieć wpływ na ostateczną decyzję co do zagospodarowania lokalu – m.in. prześledzi podstawowe parametry populacji zamieszkującej daną miejscowość, czy też sprawdzi trendy w wynagrodzeniach oraz cenach nieruchomości.

Szacowana cena: 700-1200 zł netto
Posiłkując się krótką listą typów usług wybranych do dalszej analizy, nasz aplikacja zweryfikuje mocne i słabe strony konkurencji, zaprezentuje jej lokalizację na interaktywnych mapach, zmierzy odległość od centrum miasta (wpływ na cenę), sprawdzi, w jakich mediach reklamują się konkurencyjne firmy oraz zbierze ratingi.

Szacowana cena: 700-1200 zł netto
Nasza aplikacja określi, w jakich godzinach i w które dni tygodnia ruch w lokalu byłby największy, a kiedy najmniejszy.

Szacowana cena: 400 zł netto
Zebrane dane zostaną przez nas opracowane w formie raportu podsumowującego, który uwzględnienia wnioski i rekomendacje.

Szacowana cena: 900-1200 zł netto
Ogólne lub szczegółowe badanie sytuacji makroekonomicznej danej branży. Badanie jest personalizowane, więc jego zakres zawsze obejmuje dokładnie te dane, których aktualnie potrzebuje firma.

Szacowana cena: od 1300 zł netto
Analiza nastrojów konsumentów dla danego typu usług w określonej lokalizacji. Badanie pozwala zweryfikować, jak konsumenci oceniają jakość danych usług lub firm w promieniu X kilometrów od dowolnie określonego punktu.

Szacowana cena: od 400 zł netto
Audyt skupia się głównie na ocenie słów oraz fraz kluczowych stosowanych w danej witrynie, a także na zestawieniu ich ze słowami kluczowymi, na jakie pozycjonują się wskazani konkurenci. Audyt pozwala również określić aktualny poziom dostosowania strony do wymagań wyszukiwarki Google.

Szacowana cena: od 600 zł netto
Obiektywna analiza mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa, jego możliwości oraz zagrożeń. Badanie jest wykonywane na podstawie wywiadu z klientem po wcześniejszej analizie branży.

Szacowana cena: 400-700 zł netto
Utworzenie bazy kontaktów do firm lub instytucji z danej branży/kategorii na podstawie aktualnych danych.

Szacowana cena: od 2 do 6 zł netto za rekord

Złóż zapytanie o wybrane badania

Zaznacz badania, którymi jesteś zainteresowany i wypełnij formularz

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies i akceptujesz politykę prywatności.
    Dowiedz się więcej