logo_wybadamy_czarne

FAQ

zobacz najczęstsze pytania

Wybadamy.pl to platforma, na której możesz zamówić badania rynku dla siebie lub swojej firmy. Powstała po to, aby ułatwić dostęp do aktualnych danych oraz doradztwa każdemu przedsiębiorcy, niezależnie od jego potrzeb.

Kiedy zamówisz badanie, od razu przystępujemy do jego realizacji. Rozpoczynamy pracę od pozyskania danych za pomocą naszego autorskiego oprogramowania. Na podstawie zgromadzonych informacji nasi analitycy wykonują raport, a następnie zapraszają Cię na konsultację, podczas której dowiesz się, jak wykorzystać je w praktyce.

Nasza oferta jest przeznaczona zarówno dla małych oraz średnich firm, jak i osób, które dopiero szukają pomysłu na własny biznes.

W naszych badaniach stawiamy przede wszystkim na nowoczesną technologię związaną ze zbieraniem i przetwarzaniem informacji –  w tym na nauczanie maszynowe, big data, czy dane przestrzenne. Posiadamy nowoczesne narzędzia do przetwarzania oraz modelowania zebranych informacji. Dzięki temu możemy poświęcić więcej czasu na konsultacje z naszymi klientami.

Badania w naszej ofercie dzielą się na dwie kategorie: offline oraz online. W skład tych pierwszych wchodzą m.in. audyt strony www oraz analiza działań marketingowych konkurencji. Badania offline dotyczą zaś funkcjonowania rynku w danej lokalizacji. Zaliczyć możemy do nich m.in. analizę trendów dla danego regionu, analizę danych socjodemograficznych czy analizę natężenia ruchu. Wszystkie dostępne badania możesz znaleźć w zakładce wybierz badanie.

Jeżeli Twoje potrzeby wykraczają poza dostępną ofertę, możesz umówić się na bezpłatną konsultację, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Każde badanie możesz zamówić na dwa sposoby: za pośrednictwem formularza w zakładce wybierz badanie lub telefonicznie.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie lub masz więcej pytań na temat naszej oferty, możesz umówić się na bezpłatną konsultację.

Wszystkie badania wyceniane są indywidualnie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, możesz umówić się na bezpłatną konsultację i przedstawić nam swoje potrzeby lub przesłać zapytanie w zakładce wybierz badanie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

W zależności od stopnia złożoności badania czas oczekiwania wynosi od 24 godzin do jednego miesiąca.

W zależności od potrzeb możesz liczyć na:

  1. Dostarczenie wyłącznie samych danych. 
  2. Dane wraz z raportem wzbogaconym o wnioski i rekomendacje. 
  3. Wszystko z punktu drugiego wraz z dodatkowymi konsultacjami.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies i akceptujesz politykę prywatności.
Dowiedz się więcej