logo_wybadamy_czarne

O nas

Stworzyliśmy miejsce, w którym w łatwy i przejrzysty sposób można zamówić różnorodne badania rynku – począwszy od audytu strony, przez analizę działań marketingowych konkurencji, aż po wyszukiwanie niszowego biznesu w danej lokalizacji. Analizujemy terabajty danych, aby na ich podstawie wdrożyć najkorzystniejsze rozwiązania.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu marketingu oraz badań rynku. Postanowiliśmy połączyć swoją wiedzę i doświadczenie ze startupem Future Tech, twórcą aplikacji analitycznej, aby opracować ofertę łatwo dostępnych badań i analiz rynku.

Czym się zajmujemy?

Na co dzień świadczymy usługi z zakresu konsultingu. Za pośrednictwem autorskiego oprogramowania pozyskujemy i analizujemy informacje na temat rynku, które następnie pomagamy wykorzystać w praktyce. W zależności od potrzeb klienta wykonujemy jednostkowe badania z naszej oferty lub opracowujemy spersonalizowany pakiet.

Jak to działa?

Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 20 badań, które można zamówić za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poprzez rozmowę telefoniczną. Przed przystąpieniem do badań umawiamy się na bezpłatną konsultację, aby dokładnie przeanalizować potrzeby klienta i zaproponować mu optymalne rozwiązania. W razie potrzeby wykonujemy kilka badań w pakiecie lub przygotowujemy plan uwzględniający również działania spoza stałej oferty – m.in. badania ankietowe czy zaawansowane analizy dedykowane.

Jak wygląda proces realizacji badania?

Po doborze elementów badania przystępujemy do procesu pozyskania danych przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania. Tak przygotowane dane przekazujemy klientowi w formie przejrzystego zestawienia. Jeżeli jednak zaistnieje taka potrzeba, opracujemy także raport, który zawiera szczegółowe objaśnienia danych, nasze rekomendacje oraz uwagi. Możliwe jest również umówienie się na dodatkowe konsultacje, podczas których szeroko omówimy wyniki wykonanych badań i wspólnie poszukamy najlepszych rozwiązań.
komputer laptop klawiatura

Nasze dane

Bloomvise Group Sp. z o.o.

ul. Juliusza Lea 213,
30-133 Kraków
NIP: 677 246 55 41
REGON: 389253159

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies i akceptujesz politykę prywatności.
Dowiedz się więcej