logo_wybadamy_czarne

Jak działa wybadamy.pl?

Nasza strona powstała po to, aby ułatwić pozyskiwanie wiedzy i informacji, które pomagają usprawnić biznes. Obecnie w swojej ofercie mamy 13 różnych badań, wykonywanych przez zespół analityków, wykorzystujących naszą autorską technologię pozyskiwania i obróbki danych.

Badania, które wykonujemy, podzielone są na 2 grupy. Pierwsza z nich to badania w sferze online, do których możemy zakwalifikować: 

  • audyty stron www, 
  • badanie działań marketingowych konkurencji, 
  • analizę słów, na jakie pozycjonuj się konkurencja. 

Tego typu badania najczęściej są zamawiane przez firmy, które chcą poprawić pozycjonowanie własnej strony www lub planują wdrożyć kampanie za pośrednictwem Google Ads. 

Drugą grupę badań stanowią badania offline. One także są wykonywane za pośrednictwem naszych narzędzi, a dane pozyskiwane są z wielu różnorodnych źródeł online. Różnica polega jednak na przedmiocie badań. W skład kategorii offline wchodzą: 

  • poszukiwanie niszowego biznesu dla danej lokalizacji, 
  • analiza sąsiedztwa lokalu z nastawieniem na znalezienie pasującej usługi, 
  • badanie konkurencji dla danej lokalizacji,
  • analiza natężenia ruchu. 

Badania z tej kategorii są najchętniej wybierane przez deweloperów, biura nieruchomości, franczyzobiorców i przedsiębiorców, którzy chcą poszerzyć obszar swoich działań. 
W zależności od potrzeb możesz zamówić wyłącznie „suche dane”, które następnie samodzielnie zinterpretujesz i wykorzystasz lub dane w zestawie z raportem oraz konsultacją z naszymi specjalistami. Raport, jaki przygotowujemy na podstawie pozyskanych danych, zawiera wszelkie niezbędne rekomendacje, szanse oraz zagrożenia, na które warto zwrócić uwagę.

Aby zapoznać się z pełną listą dostępnych badań, przejdź do zakładki zamów badanie. Następnie możesz dodać badania do oferty i złożyć zapytanie lub skontaktować się z nami telefonicznie. Konsultacja przed zamówieniem badania jest bezpłatna.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies i akceptujesz politykę prywatności.
Dowiedz się więcej